Выпуск 1 | 31.08.2018 | Сезон 1

На телеканалі СТБ розпочинається найдивовижніший проект країни Цієї миті рік потому! Герої програми будуть приходити в студію зі своїми цілями та бажаннями, щоб рівно через рік вразити всю Україну своїм неймовірним перевтіленням.

Дивіться у 1 випуску унікального проекту Цієї миті рік тому від 31.08.2018 шість історій про великі мрії: чоловік і дружина, які понад усе хочуть стати батьками, але їм заважає хвороба; дівчина мріє знайти біологічних батьків, які 24 роки тому залишили її в сніговому заметі; чоловік, який хоче знайти дружину і полюбити її більше, ніж своїх голубів; дівчина, яка важить всього 26 кг мріє набрати вагу до 40 кг; жінка, яка мріє схуднути на п’ять розмірів одягу і через рік прийти до студії в сукні своєї мрії; хлопець з дівчиною, котрі прагнуть побороти рак і стати батьками.

У них буде 365 днів для втілення у реальність своїх найзаповітніших бажань! Але вам, дорогі телеглядачі, не треба чекати цілий рік – просто зараз ви зможете дізнатися, чи вдалося цим людям досягти своєї мрії? Дивіться онлайн Цієї миті рік тому 1 випуск від 31.08.2018 на сайті СТБ!

Дивитися онлайн всі випуски Цієї миті рік потому

Ще по темі: Даша Трегубова. Ведуча Цієї миті рік тому розповіла про прем’єру